17 iunie 2024

U23 DM – Dublu Mixt

LocNameFirstnameClubPuncte
1PandeleLuca-StefanClub Sportiv Comuna Berceni230
1MuscaluDenisa-MariaClub Sportiv Comuna Berceni230
3CraciunRobert-MihneaClubul Sportiv Stiinta Bacau214
4CONSTANTINLAURA-MIHAELAClubul Sportiv Universitar „Universitatea de Vest” Timisoara178
5STOICAMIHAI-BOGDANClubul Sportiv Universitar „Universitatea de Vest” Timisoara128
6DeheleanVlad-AlexandruClubul Sportiv Universitar „Universitatea de Vest” Timisoara126
7ComaneanuPetreClubul Sportiv Stiinta Bacau122
8ScarlatAlexandra-FlorentinaClubul Sportiv Scolar Nr. 6 Bucuresti118
9POPESCUBIANCA-MARIAClubul Sportul Studentesc Bucuresti92
9JitariuDariaClubul Sportiv Politehnica Iasi92
11ANTONCOSMINClubul Sportiv Scolar Nr. 6 Bucuresti78
12GherasimDragos-OctavianClubul Sportiv Politehnica Iasi72
13STOICAANDRA-GABRIELAClubul Sportiv Universitar „Universitatea de Vest” Timisoara70
14JUGĂNARUSORINAClubul Sportiv Scolar Nr. 6 Bucuresti63
14NitaDragos-GabrielClubul Sportiv Stiinta Bacau63
16HarangusPaul-CristianClub Sportiv Municipal Timisoara60
16SoareAlexandra-ClaudiaClub Sportiv Municipal Timisoara60
18ILIECLAUDIA-MARAClubul Sportul Studentesc Bucuresti53
18COMANANDREI-OCTAVIANClubul Sportul Studentesc Bucuresti53
18GaralbatinRares-StefanACS Kids Tampa Brasov53
21TURCUCALIN-TUDORACS Armada Sud Bucuresti52
22POPESCUIOANAClubul Sportiv Scolar Nr. 6 Bucuresti46
22GrajdieruCalinACS Kids Tampa Brasov46
24ConstantinofAlbert-CristianClubul Sportiv Stiinta Bacau43
24IacobMaximACS Kids Tampa Brasov43
24ViziMaria-KarunaACS Kids Tampa Brasov43
27SinculetAlexandru-DavidClubul Sportiv Stiinta Bacau36
28PuiuMatei-DanielDecorio Badminton Club33
28PalfiSarra-MariaClub Sportiv Municipal Timisoara33
30STEMATEDENISA-ANDREEAClubul Sportiv Universitar „Universitatea de Vest” Timisoara26
30GingaPaolaClubul Sportiv Stiinta Bacau26
32CostacheElena-AndreeaClubul Sportiv Orasenesc Voluntari23
32BugarschiIasminaClub Sportiv Municipal Timisoara23
32MironAlexiaClubul Sportiv Scolar Bacau23
32AstanoaeAndrei-NicusorClubul Sportiv Scolar Onesti23
36SerbanescuGeorge-FlorinACS Armada Sud Bucuresti20
36MardareMatei-AlexandruClubul Sportiv Politehnica Iasi20
36ZubcuAndrei-StefanClubul Sportiv Politehnica Iasi20
36GaralbatinIrina-MihaelaACS Kids Tampa Brasov20
36SirbuCristina-MariaClub Sportiv Municipal Timisoara20
36DacilaDariaClub Sportiv Municipal Timisoara20
36IstrateBianca-ElenaDecorio Badminton Club20
36BalcDragos-AndreiClub Sportiv Municipal Timisoara20
44SerbanAnamariaClubul Sportul Studentesc Bucuresti13
44DiaconitaCalin-StefanClubul Sportiv Politehnica Iasi13
46DalcuTeodoraClubul Sportiv Scolar Bacau10
46IchimIarina-AndreeaClubul Sportiv Scolar Bacau10
46IchimTiana-IoanaClubul Sportiv Stiinta Bacau10
46IvanAndrei-CristianClubul Sportiv Stiinta Bacau10
46DomnitanuSabina-IoanaACS Agero Galati10
46GherasimDaria-IrinaClubul Sportiv Universitatea Galati10
46IfteneDelia-StefaniaClubul Sportiv Universitatea Galati10
46DelamarianCristianClub Sportiv Municipal Timisoara10
46BicovEma-AlexandraClub Sportiv Municipal Timisoara10
46VargalutaLuca-StefanClubul Sportiv Scolar Bacau10
46IonMihnea-AlexandruClubul Sportiv Scolar Bacau10